gündem

pasaport1 sanatgücüm1 Yeni Thy lego 2 güvenlik videosu2 uçak yolculuğu1 pilotlar arasında çıkışta bekliyorum polemiği5 kedi maması1 fal1 antika3 Uçaklarda tahta oyuncak dağıtılması4 uçakta doğan çocuklar dünya vatandaşı olur mu3 Thy’nin istanbul havalimanına ortak olması2 dolgu topuk1 televizyon2 köpek1 radyo1 Skiplagged1 Cep telefonunu açık bırakana sghm’den büyük ceza kararı1 gluten1 Tassa’nın yeni yıl hediyesi3 astropay1 karadeniz türküleri1 İnstagram fenomeni türk kadın pilotlar6 Thy Super Bowl 2019 Reklamı1 instagram beğeni satın alma1 para kazandıran ek işler2 melbet1 Doç. Dr. Burhan özalp1 Gaye eren1 mücevher1 Hava sen’in zaferi1 iş güvenliği3 bahis6 Kabin ekibiyle tartışana shgm’den ceza2 Uçuş öncesi müzik2 Sendika Dayanışma Aidatı sorunu1 Havari1 5 yıl sonra kendini nerede görüyorsun2 Isl mesai açılış saatleri3 iskandinav ülkeleri1 mezat1 Avg Antivirüs1 gta 51 stilist1 Forklift1 futbolcu1 alan nöbetinde pubg mobile oynamak7 uçak biletlerinin anlık değişmesi2 ikinci el2 telefon takip programı2 çin takvimi1 sözcü2 css1 Hostes maaşları1 turunç1 java1 futbol1 Schengen hakkında1 7161 Sayılı Kanun1 2019 temettü2 johannesburg’da ekibin soyulması1 elektrikçi2 hızlı bilet1 avrupa turu3 Duvar kağıdı2 tütsü2 Elbise2 3 mart ‘ta taşınıyoruz2 maç5 Thy 2019 Hedefleri1 Atatürk Havalimanı’nda alkol testi1 Havasen olağan üstü genel kurulu1 ‘Deli Mayk’ ın Emekli olması1 anime1 26. Dönem Toplu iş sözleşmesi2 araç kiralama3 flashresim1 internet5 nettacompany1 ben senden çok uçmuşumdur be diyen yolcu1 Bu yollarda çok mal taşıdım1 iddiaya girmek1 bahse girmek1 TK7160’ta insanlığın ölüşü1 Pegasus Pilot Yetiştirme Programı1 atatürk havalimanı millet parkı olacak3 mehmet kandil1 yorum2 gezi rehberi1 eczacılık1 Biolojik Saat6 aktar2 playstation5 güncel alım ilanlari17 aman emmoğlu1 100 yıllık kabin ekibi üniformalari1 Istanbul havalimanı bitiş tarihi 20281 Istanbul havalimanını su basması1 Thy pilotunun telsizi açık unutması1 Corendon Airlines Yeni Güvenlik Videosu3 hosting1
Başlıklardan Haberdar Olmak İçin

Arşivler

Thy kabinde görevden alınmalar

Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanlığı’nda flaş görevden alınmalar gerçekleşti. Tansel Kaptan, Özlem İlkörücü Öncelve Pelin Erzurumlu görevden alındı.

Kaynak: airkule

Eğer haber doğruysa yer yerinden oynamış. (bkz: neler dönmüş tayfun)

Tansel kaptan iki kabin hizmetleri başkanı değiştirmiş bu sürede vekaleten kabin hizmetleri başkanı olmuş ve son 10 yılda iki tane genel müdür hatta candan karlitekini de sayarsak üç genel müdür değiştirmiş altında bulunan bütün müdürlükler ve şefliklerdeki isimler değişmiş fakat kendi değişmemiş yegane insandır. Bugüne kadar tek dedikodusu bu sene temmuz ayında otoparkta yasidigi bir olay hakkında çıkmış fakat doğrulanamamıştı. Bu görevden alınıp başka bir göreve verilir kesin.

Akla mantığa yatmayan ne kadar uygulama varsa bulup çıkaran pelin erzurumlu için üzülemiyorum. Kabin memurlarına hizmetçi,tuvaletçi bakış açısına sahip sürekli oturduğumuzu düşünen bir müdürdü. Kabin hizmetleri başkanlığına oynardı ama yolun sonu buraya kadarmış.

Özlem öncel sert otoriter gibi gözükmeye çabalayan nerden tutsan elinde kalan bir değerlendirme sistemine sarıldı ama onu kurtarmadı. Tmm toplantısında ilker aycı dan 3. Dil anonsların çevirisini yaptıramadığı için yediği azar hala aklımda sanırım o gün kredisinin %50 sini kaybetti. Yinede ekiplerini ezmez tepesine çökmezdi. Yeni birşeyler ortaya koyamadığı için geri %50 kredisini de yemiş ki ilişiği kesilmiş.

Ne olursa olsun idari müdür ve ardına iki müdür şraaakk diye görevden çekiliyorsa birileri kabin hizmetlerine ayrı bir mühendisliğe başlamış hepimiz için gelenin gideni aramadığı güzel günler olsun. Giden müdürlerimizde kalan çalışma hayatlarında başarılar..

kaynak

Hayırlı olsun…

Eğitim Kontrol Kabin Memuru olarak görev yapan Sn. Banu BİLGİNER’in Kabin Ürün Müdürü (Ek Görevli) olarak atanmasına,

Eğitim Kontrol Kabin Memuru olarak görev yapan Sn. Ahmet Metin ÖLMEZ’in İdari Müdür (Kabin) (Ek Görevli) olarak atanmasına karar verilmiştir.

farklı söylentilerin internet sitelerinde de yer aldığı gözlenmektedir.