gündem

forex1 AtlasGlobal’in alım ilanları1 İstanbul havalimanında kaç işçi öldü1 Huawei1 ps41 Franz Kafka1 Dönüşüm1 botanik ecza1 filmizleseyret1 kıbrıs1 çilingir1 hilton1 mersin1 Cengiz ateş1 summet cem1 playstation4 Gaz çıkaran yolcu yüzünden inen uçak1 avrupa turu1 dizilistem1 what1 İzmir Adnan Menderes Havalimanı2 Aegean Airlines1 Corendon Airlines1 Borajet Havayolları1 Onur Air1 Atlasglobal1 özel durumlu yolcu2 Pegasus havayollarının kabin memuru araması2 kefir1 Bulut Akacan1 Doppler Etkisi3 Thy kabinde görevden alınmalar4 Concorde3 kol saati4 Kabin memurluğu mülakat deneyimi vlog2 whatsapp1 kızlar3 Telefon takip2 dental2 ingilizce öğrenmek isteyenlere tavsiyeler9 yüksek lisans2 kurul mülakatı1 3. havalimanı iş başvurusu1 İngilizce mülakat’ta nelere dikkat etmeli1 Apronda uçak tarafından ezilen yolcu1 ayakkabı3 maç4 ihanet2 seo4 Yılbaşına uçakta girmek2 sürücü kursu2 uçucusözlük sansür uygulaması3 ekolayzır6 Biolojik Saat5 instagram7 internet4 Burçlar hostes olursa2 islami evlilik1 3. havalimanın yeni adı1 iga2 telefon takip programı1 iş güvenliği2 tırnak insan kabuğudur3 yorum1 organizasyon4 lazer epilasyon4 İlk Türbanlı Pilot Adayi3 teff tohumlu çay2 logiw1 dolar3 Turkish Airlines Journey A Ridley Scott Film1 aktar1 kokpit1 Grommet1 Fairing1 İstanbul Havalimanı otobüs hatları ve durakları1 İhaleye çıkan maden sahaları1 oktay sinanoğlu1 uçak korkusu2 sanal ofis2 takipçi2 uydu3 telefon dinleme programı2 internet servisi en iyi havayolu1 kesinti bilgisi4 instagram beğeni1 THY çalışanlarına ek zam7 Türk savaş uçağı Tai TFX2 O uçağın koltukları neden söküldü3 Bozuk yürüyen banttaki düşme tehlikesi4 Qatar airways kabin memuru ilanı3 alan nöbetinde pubg mobile oynamak6 II. Pilot adayı kriterlerinin sürekli düşmesi6 Gurbetçi yolcu7 30.000 tl uçak bileti alana verilen kulaklık4 Bebeğin hayatını kurtaran kabin memuru6 fenerbahçede 3 kadro dışı4 Türk hava yolları Lego Emniyet Filmi3 Uçağı temizleyen thy ekibi3 Yeni havalimanının açılışının ertelenmesi3
Başlıklardan Haberdar Olmak İçin

Arşivler

çift purser’ın geri gelmesi

evet sonunda korkulan karanlık dönem şekil değiştirerek geri geliyor. aylar önce anlamsız bir şekilde bütün amirlerin ‘k’ sınıfı yapılmasının sebebi geniş gövde uçaklarda iki purser görevlendirmekmiş. boylece ‘b’ sınıfı kaldırılmış oldu.geçtiğimiz hafta ‘p’ sınıfı yani purser’lara gönderilen posta da bir anket yer alıyor. tekrar iki purser uçmak istiyormusunuz? cevabı isim ve sicil ile istenen anket bizi bu güne kadar şaşırtmayan biçimde biticek gibi. herkese hayırlı olsun

detaylarda büyük ihtimal ile iki purser business da görev alacak ve uçaktaki diğer amir ekonomide bu uygulama değişene kadar veya şirket purser yapana kadar orada kalacak.

daha önce iki purser’ın aynı uçakta uçtuğu zamanlarda yaşanan sorunlar aynı galley’de çalışınca olur mu bilmiyoruz.. hepimiz görücez.

winter is coming.

Şimdi bütün purserlar bu ankete daha çok e/r uçmak için “evet” diyecek sonra uçakta böyle olmaz ben daha sinyorum,böyle purser’lık olmaz,ben hiç önde uçmuyorum falan kafamızı patlatacaklar.

Ne oldu anket sonuçları ? Açıklamamak için mi anket yapıldı..

Özellikle arka galley işçilerini (2 ve 4) zil takıp oynatacaktır.

UçucuSözlük

FREE
VIEW